wtorek, 8 lipca 2014

Sopot/Gdańsk 2014

Po ciężkim roku wreszcie udało się gdzieś wyjechać, tydzień nad morzem i od razu lepsze samopoczucie :)
Mimo, że nad polskim morzem byłam wiele razy w Sopocie byłam pierwszy raz i muszę przyznać, że super :)
A Gdańsk jak zwykle olśniewający! Zapraszam do obejrzenia zdjęć








środa, 7 maja 2014

WIELKI POWRÓT

Cześć kochane! Bardzo zaniedbałam bloga, ale same rozumiecie, że matura to siła wyższa! Mimo, że nie pisałam tu sporo mam trochę zdjęć z różnych dni także na początek to :)
P.S. Są tu maturzystki? Jak poszło? :)
Obserwujcie mnie na instagramie :)





Cześć kochane! Bardzo zaniedbałam bloga, ale same rozumiecie, że matura to siła wyższa! Mimo, że nie pisałam tu sporo mam trochę zdjęć z różnych dni także na początek to :)
P.S. Są tu maturzystki? Jak poszło? :)

Obserwatorzy